Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sosna564

Podejrzanie długie uruchamianie się komputera

Polecane posty

Witam od jakiegopś czasu mój komputer zaczął podejrzanie długo ładować się do pulpitu ( z nieco ponad pół minuty do ponad trzech minut, no jest przeskok) myślałem, że może to być spowodowane tym, że partycja systemowa jest zbytnio pofragmentowana, więc przepuściłem ją przez defragmentator zarówno systemowy, jak i przez program Defraggler, oraz uruchomiłem CCleaner. Jednak nie pomogło to w ogóle. Więc postanowiłem pójść poradami zaserwowanymi w CDA i to też nie pomogło. Wykluczyłem również zbytnie przeładowanie programami dysku C, gdyż wszystkie programy instaluję na dysku D. Na wszelki wypadek rozlokowałem dane z folderów, które zajmowały za dużo miejsca na C na inne dyski, jednak dalej windows ładował się długo. Przepuściłem też system przez skaner antywirusowy, zawarty w Acrabicie, jak i na płycie ratunkowej, którą przygotowałem jakieś dwa tygodnie temu jednak nic nie wykazały. Nie chciałbym przeinstalowywać Windowsa, gdyż mam trzeciego Wiedźmina do przejścia i nie chce mi się ponownie instalować ani wszystkich aktualizacji, ani wszystkich programów, które mam na kompie.

Konfiguracja komputera:

Procesor: Intel core i5 2500k 3,3 ghz

Karta Graficzna : Gigabyte GeForce 560Ti

Płyta Główna : Gigabyte Z68P-DS3

Pamięć RAM 4,0 GB DDR3 Kingston 1600 HyperX

HDD: 320GB maxtor 7200obr/min sataII+ 500 GB Seagate 16MB Sata II

Napęd DVD: LG GSA-H22N Sata

System operacyjny : Windows 7 Professional

Proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam zrobić, żeby mój komp uruchamiał się tak szybko, jak dotychczas, bez instalacji na nowo Windowsa. Z góry zaznaczam również, że póki co nie stać mnie na wymianę czegokolwiek z osprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...