Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matipro

Nie otrzymałem powiadomienia o Windows 10

Polecane posty

Niestety, ja też jej nie mam.

SP1 jest, aktualizacje wszystkie porobione. Folder GWX mam, aktualizację KB3035583 również, ale nawet ręcznie nie mogę otworzyć launchera z pliku GWX.

Czekam już z tydzień i żadnego efektu to nie daje.

Windows 7 oczywiście oryginalny, własny. Coś się da zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem ta nową ikonke ale nie zamierzam na początku przechodzić poczekam jak to bedzie z wydajnościa bo już nie raz były kwiatki z nowymi windami.

A czy ktoś się orientuję jak system się posypie czy bez problemu bedzie można cofnąć się do 7 nie bedzie problemu z kluczem?

I czy ta akutalizacja będzie do pobrania w formie obrazu i mozna będzie ja wypalic na płycie czy jak to się odbywa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie na brak powiadomienia - czekać. MS to jakoś kolejkuje i różne osoby mogą dostać powiadomienia w dosyć sporych odstępach czasu. I tak sama aktualizacja odbędzie się gdy system będzie gotowy, więc nie ma absolutnie żadnego znaczenia kiedy kto zostanie zakolejkowany. Żadnego bonusa z tej okazji nikt nie dostanie.

A czy ktoś się orientuję jak system się posypie czy bez problemu bedzie można cofnąć się do 7 nie bedzie problemu z kluczem?

Stary klucz będzie nadal działał. Nie sądzę jednak, by był możliwy downgrade - będzie trzeba

I czy ta akutalizacja będzie do pobrania w formie obrazu i mozna będzie ja wypalic na płycie czy jak to się odbywa?

Sądząc po tym, co obecnie się ściąga, to aktualizacja to będzie seria patchy, czyli coś w rodzaju Service Packa. Pewnie MS udostępni również obrazy do ściągnięcia, tak jak ma to miejsce obecnie z wcześniejszymi Windowsami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na lapku z zainstalowanym Windowsem 8.1 okienko z informacja o aktualizacji pojawilo sie juz pierwszego dnia, a na stacjonarce z Windowsem 7 SP1 i wszystkimi aktualizacjami do dzis jej nie ma. Pozostaje czekac i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe - na kompie stacjonarnym dostałam okienko 14.06, a na laptopie z oryginalnym Windowsem 7 nie dostałam an razie w ogóle. A sytuacja z aktualizacjami itp. jest dokładnie ta sama co na PC. Nieciekawie to wygląda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos wciaz nie dostal "okienka" do aktualizacji do Windowsa 10, to sprawdzcie stan swoich uaktualnien w Windows Update. U mnie wszystkie niezbedne byly zainstalowane, ale mialem tez niezainstalowanych ponad 30 nieobowiazkowych. Pobuszowalem troche po necie i okazalo sie, ze aktualizacja KB3035583, ktora jest wymagana do pojawienia sie okienka z Windows 10 byla u mnie na liscie aktualnizacji dodatkowych i przez to nie zostala wczesniej pobrana automatycznie przez Windows 7, blokujac tym samym ikone uaktualnienia do Windowsa 10. Ewentualnie polecam odwiedzic strone Cnet i skorzystac ze znajdujacego sie pod tym linkiem 6-punktowego poradnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...