Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tyan

Przeglądarki ulegają awarii

Polecane posty

Dzień dobry,

piszę do Was, gdyż mam problem z przeglądarkami (i nie tylko, ale o tym dalej). Podczas uruchamiania stron facebook oraz youtube (czasem też na innych, ale na tych zawsze) zawieszają się i crashują. Do tej pory miałem jedynie Explorera i Chroma (ten drugi crashuje samowolnie po 30 sekundach, niezależnie od strony), więc ściągnąłem jeszcze Operę i Firefox. Na Mozilli problem jest taki sam, natomiast Opera w ogóle nie chce się zainstalować. Pomyślałem także o odinstalowaniu Chromy i ponownym zainstalowaniu - nie wiedzieć czemu, ale nie mogę wejść w Panelu Sterowania do "Dodaj lub usuń programy", kiedy do wszystkich innych już mogę. Na boku odpaliłem pełne skanowanie MSE, ale to pewnie nie wystarczy. Niedługo w planach mam do zrobienia format, ale na kompie jest dużo rzeczy do zgrania i chciałbym uniknąć konieczności robienia go już dzisiaj. Proszę o pomoc z wykryciem problemu i usunięciem go, bo sądzę, że to pewnie jakiś wirus.

Pozdrawiam serdecznie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem zrobić screena, bo przy próbie zapisu/wydrukowaniu crashuje. Ogólnie to w trakcie pisania tego posta:

* 4 razy wywaliła Mozilla,

* 3 razy HDDScan,

* 6-7 razy Paint.

Zaczynam się trochę martwić...

Obrazki (nie mogę dodać załącznika na forum, bo, oczywiście, przeglądarka wtedy wywala): http://imgur.com/d8ZIaMB,kQ6LQAB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pomocą informatyka i ComboFixa doszliśmy do wniosku, że pozostaje format - komp jest makabrycznie zainfekowany, usuwając pliki (np. powielonego explorer.exe) tworzą się nowe i nie ma opcji tego już naprawić. Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...