Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brtkowy

Komputer mi się wyłącza podczas grania.

Polecane posty

Tak jak w tytule ;/ Jak gram to po 30-40 minutach PC mi się wyłącza. Żeby go włączyć muszę wyłączyć listwę na kilka sekund.

Czytałem o tym już na kilku forach ale nadal nie znalazłem rozwiązania ;/

Dzięki za pomoc biggrin_prosty.gif

MÓJ SPRZĘT :

GA-770TA-UD3

AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz

6 GB RAM

NVIDIA GeForce 9600GT

Zasilacz : FEEL I 400 ATX

Jak coś jeszcze podać to piszcie ;]

PS. Robiłem też test temperatur (w spoczynku) i jedna jest za wysoka, ale nie wiem co to jest sad_prosty.gif

post-1122785-0-71753800-1432748059_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Maksymalna temperatura podana przez producenta to 62'C więc może rzeczywiście wyłącza się przez przegrzanie procesora. Z takich podstawowych czynności to sprawdzenie/czyszczenie wentylatora, nowa pasta jeśli bardzo długo nie była wymieniana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest do wymiany na jakiś markowy 450w i to powinno rozwiązać sprawę. Zasilacze FEEL są straszliwie awaryjne i niebezpieczne w użytkowaniu (wysadzanie bezpieczników, upalenie większości podzespołów, ewentualny pożar)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już raczej wina nawalającego czujnika, ale jeżeli nie byłoby dla ciebie problemem wymienić pastę termo/termopady na mostku to zrób to i zobacz czy się coś zmieniło w odczytach. Jeżeli jest tak od startu peceta to na 100% uszkodzony czujnik, a jeżeli nie to możesz sprawdzać dalej, ale mimo wszystko najpewniej nie jest to wina zasilacza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...