Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

R4G3ST3K

Problem z miejscem na dysku C

Polecane posty

Witam serdecznie i proszę o pomoc. Nie miałem zielonego pojęcia gdzie zamieścić mój problem. Przejdźmy do sedna. Moja całkowita pojemność dysku C to około 90 GB. Wszystkie foldery, razem z ukrytymi ważą łącznie 30 GB. Nic na dysku C nie instaluje. Wolne miejsce wynosi natomiast tylko 2,5 GB. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, jestem w tym kompletnie nieobeznany. Jeśli są potrzebne dodatkowe informacje o sprzęcie, to je podam, wystarczy napisać jakie. Antywirus G Data nic nie wykrył, Anti Malware też. Komputer jakiś miesiąc temu był formatowany. po opróżnieniu 12 gigowego folderu Pobrane wolne miejsce się nie zmieniło. Tym razem naprawdę liczę na waszą pomoc!!! Nie zawiedźcie mnie po raz kolejny, proszę!!! Bo stracę wiarę w to forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pliki które znajdują się na pulpicie są zapisywane na partycji systemowej. Jeżeli tam przechowujesz sporo danych to musisz posprzątać pulpit. Przy okazji usuń wszystkie punkty przywracania systemu, jeżeli takową opcje posiadasz < ostatni nigdy nie jest usuwany>. Warto byłoby usunąć zbędne śmieci za pomocą CCleanera, czy innego programu. W każdym bądź razie na samym początku tak jak radzi MikaelDorren. Analiza dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc. Sprawdzam tego Space Sniffera. Na pulpicie mam tylko skróty, albo jakieś małe pliczki typu teksty czy prezentacje do szkoły. I tu pytanie o co chodzi z tym przywracaniem systemu, i jak zrobić z tym porządek? Jestem naprawdę zielony, w szkole tego nie uczą a paintem i wordem problemu nie naprawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"access violation at address 00426F4E in module 'SpaceSniffer.exe' read of address 00000408" O co chodzi? wyskoczył taki komunikat. Poza tym w Log Console była masa informacji o "nieprawidłowej nazwie katalogu". Głównie folder System32, foldery GDATA, i Windows/Temp/ avkhttp[...tu jakieś liczby...].tmp. pisało na końcu głównie "code 267" lub "code 5" Łącznie znalazło 53 GB zajętego miejsca. Najwięcej, bo 15 GB to Windows. Potem 8 GB program Files(x86), 7GB GDATA, $RecycleBin (?) 7GB i 5GB Użytkownik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...