Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoldator

Rozwiązany: Rozdzielenie partycji C na dwie

Polecane posty

Mam dysk 1 TB, który jest podzielony na dwie partycje, po około 500 GB każda. Chciałem partycję C rozdzielić na jeszcze dwie, ale z jakiegoś powodu nie mogę jej jeszcze bardziej zmniejszyć, komputer twierdzi że znajdują się tam jakieś niezbędne pliki, mimo że mam ponad 400 GB wolnego miejsca. Nie wiem od czego to może być zależne, mam Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę prosić o jakąś małą instrukcję obsługi? Po ściągnięciu programu wyskakuje mi okno z tworzeniem obrazu dysku i każe nagrać go na pustą płytę CD.

EDIT. Wypakowałem pliki z tego ISO, ale wciąż nie rozumiem co mam zrobić. Instrukcja na stronie producenta jest dla mnie niezrozumiała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliku ISO nie masz wypakować, a nagrać na czystą płytę. Ważne jest, aby nie nagrywać ISO jako zwykłego pliku, a jako obraz dysku. Tak nagraną płytę wkładasz do napędy, restartujesz komputer i z niej uruchamia się narzędzie. Może być konieczne przestawienie opcji w BIOSie lub UEFI tak, aby pierwszym bootowalnym urządzeniem był napęd DVD, lub inny użyty nośnik, jak np. pendrive.

Przed wszystkim zrób kopię swoich danych na wypadek ich utraty podczas ingerencji w partycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...