Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek5196

Czy można dostać bana za Core 3

Polecane posty

Co tam ban, pytanie brzmi po co w ogole zabierac sie za granie w multi strzelanki z czyms takim, skoro zdobywane w ten sposob fragi ani nie beda wynikiem Twoich wlasnych umiejetnosci, ani nie beda uczciwe, a na dodatek zamiast rozwijac u Ciebie skilla, beda go tylko systematycznie pogarszac, co za jakis czas odczujesz nie tylko w CS GO, ale i w innych strzelankach w przyszlosci. Ma to tyle samo sensu co ukladanie zestawu puzzli, w ktorym kazdy element ma napisany numerek i wiadomo, gdzie powinien sie znalezc, tyle ze w tym przypadku jeszcze bedziesz psuc zabawe nie tylko sobie, ale takze i innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale czy to w jakikolwiek sposob zmienia postac rzeczy i sprawia, ze zdobywane dzieki Core 3 fragi bedziesz zawdzieczac wlasnym umiejetnosciom, a nie technologii? wink_prosty.gifCS GO to wciaz gra multi oparta o wspolzawodnictwo graczy bazujace na ich skillu, to jest caly sens rozgrywki. Nie mam pojecia, czy dostaniesz bana czy nie, za to wiem, ze jest to forma oszustwa, ktore narusza zasady uczciwego wspolzawodnictwa i to Ciebie, jako gracza, powinno najbardziej interesowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ja także kupiłem mysz z tej serii - V4M.

Z tego co udało mi się zauważyć, to przynajmniej u mnie, masz możliwość wypróbowania Core 3 - w postaci triala.

Próbowałem to uruchomić, jednak u mnie jakoś nie dało rady.

xaxaxapng_wwwaxhe.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po resztą będziesz prezentował przez to niski poziom kultury w kręgach graczy.

No to masz odpowiedź.

Z myszką ze wspomaganiem jest z jak drogimi perfumami i "kupą".

Pachnie niby ładnie... ale do ust byś nie wziął. smile_prosty.gif

Po prostu nie używaj i tyle. Takie wspomaganie to aimbot za którego lecą bany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn dostał ostrzeżenie, że istnieje możliwość, że używa podejrzanego oprogramowania i zalecają zaprzestanie :D

Gra rankedy w CS:GO, właśnie na takiej myszy. Także Twój wybór, zawsze możesz zapytać supportu Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...