Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartek12326789

Bugi Windowsa?

Polecane posty

Nie masz ich w momencie kiedy ich nie ma. W zasobniku systemowym są tylko ikony procesów, które działają w tle. Jeśli jakiś proces nie został uruchomiony, to go nie ma.

Jeśli chcesz mieć wszystko, to po prostu sobie zaznacz opcję "Zawsze pokazuj wszystkie ikony i powiadomienia na pasku zadań". Tylko wtedy będzie tego dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba łapię - na screenie z pierwszego posta widać, że ukryte są dwie ikonki, a ich rozmieszczenie sugeruje, że po prawej powinna się znajdować jeszcze przynajmniej jedna. Nie mam pojęcia, jak to rozwiązać (chociaż pewnie nie zaszkodzi określenie, jakie aplikacje mają z tym problem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem na innym forum że jakaś łata jest do pobrania dla tego buga z ikoną sieci ale czy to prawda to nie wiem u mnie też nie kiedy po załadowaniu jej nie ma dodam jeszcze że też mi się zdarza przekreślony głośnik po załadowaniu mimo że mam głoś i ostatnio ikona antyvira aviry nie kiedy mi sie też nie ładuję czy ktoś wie czemu tak się to zdarza?jest tak nie zawsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to kwestia łaty, to rozwiązanie jest proste - zainstaluj wszystkie aktualizacje. Szansa, że to zaszkodzi jest bardzo mała, a może rozwiązać ten i jeszcze parę innych potencjalnych problemów.

A poza tym może szwankować Aero Glass, więc warto przeinstalować sterowniki do karty graficznej (najpierw usuń je za pomocą DDU odpalonym w trybie awaryjnym), a następnie zainstaluj na nowo. Reinstalacja DirectX również w tym przypadku jest wskazana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...