Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

glock32

Problem z nowym dyskiem

Polecane posty

Złożyłem nowego PC, zainstalowałem windowsa8, zainstalowałem stery od grafy, wykryło kartę, dostosowało rozdzielczość, gdy poprosiło o reset PC to to uczyniłem i zresetowało PC, po resecie komp się nie uruchamiał pokazywało się logo MOBO, po czym czarny ekran,

próbowałem tryb awaryjny odpalić jednak to samo, czarny ekran, gdy spróbowałem "Naprawa systemu" wyskoczyło iż "dysk jest zablokowany", tak więc postanowiłem sformatować, włożyłem płytę od windowsa, wybrałem menu bootowania, i

sformatowałem każdą partycje, jednak nie mogłem kliknąć przycisku dalej, "Nie można zainstalować systemu

Windows, na tym dysku. Wybrany dysk ma styl partycji GPT. No to przeczytałem na google, że z menu bootwania wybrałem napęd ale bez jakieś opcji na I (chyba), gdy wybrałem tą opcje mogłem normalnie zainstalować system, zainstalowałem system, Jenak mimo że po 1 systemie sformatowałem dysk i od nowa przydzieleniu miejsca, ten stary system nadal widniał przy uruchamianiu PC, mogłem go wybrać, jednak nie dziamał po ok 2 min od zakończenia całkowitej instalacji, po wejściu do pulpitu, dysk zaczął walić, naglę obraz w komputerze się zawiesił, (nie

ruszał się kursor itd) To żem zresetował kompa, po resecie dysk walił przez ok 5 sek po czym przestał, lecz

wyskoczył komunikat, "Please cośtam to boot" (ten sam komunikat, gdy nie miałem wcale systemu, jak kupiłem dysk)

to włożyłem płytę od windowsa, rozpocząłem instalacje i przy wyborze partycji widniało tylko 3,9 GB i to wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...