Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

theANDR3

Problem z pamięcia RAM/uruchamianiem

Polecane posty

Witam,

Rano gdy wstałem i chciałem sprawdzić coś na internecie - tak jak codziennie, normalnie odpaliłem komputer, lecz on od razu się zresetował po 1-3 sekundach. Próbowałem parę razy i za każdym razem było to samo. Więc postanowiłem, że z moich 2 kości RAM po 4 GB wyciągnę jedną z nich i sprawdzę co się stanie. Komputer odpalił się normalnie i wszystko działa. Gdy wymieniłem tą działającą kość na tą nie działającą, komputer nadal się resetuje. Próbowałem wkładać ramy w różne sloty i próbować lecz nic to nie dawało..

Jak mogło się stać, że komputer wczoraj działał normalnie, grałem i robiłem co chciałem, a gdy się obudziłem i chciałem go odpalić naglę jest problem z RAM (tak mi się wydaję, chociaż nie wiem czy to na pewno o pamięć chodzi..).

O to mój komputer:

Procesor: Intel i5-4460 3.2GHz

Karta graficzna: AMD Radeon HD 7770 1GB GDDR5 (Sapphire, flex edition)

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake Smart SE Modular 530W

Pamięć: 2x4GB (http://www.morele.net/pamiec-crucial-ballistix-tactical-ddr3-1600-cl8-8gb-blt2cp4g3d1608dt1tx0ceu-491985/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, mój pc też ostatnio miał problem z jedną kością, pomogło wyjęcie baterii z płyty głównej.

Jeśli masz możliwość, sprawdź swoją kość u kogoś innego. Jeśli nie będzie działała to po prostu padła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...