Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grak6

Tworzenie skrótów klawiszowych

Polecane posty

Witam,

Moglibyście powiedzieć mi czy istnieje jakiś program dzięki któremu mogę sterować programem za pomocą skrótów klawiszowych? Dokładnie chodzi mi o taki przypadek: gram sobie w WoTa, w tle mam odpalonego winampa. Czy jest jakaś możliwość abym bez wychodzenia z gry mógł przewijać muzykę, zmieniać głośność itd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Winamp to konieczność? foobar2000 umożliwia definiowanie globalnych skrótów klawiszowych, które powinny rozwiązać wszystkie Twoje problemy, chociaż niektóre gry te skróty blokują, sam natrafiłem na taką niedogodność w GRIDie i ETS2.

Być może zainteresuje Cię także program Volume2 umożliwiający regulację głośności, ale chyba tylko w obrębie całego systemu, a nie pojedynczego programu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie za bardzo. Piotr Pawłowski (twórca foobara2000) stworzył tylko kilka wtyczek do Winampa. Twórcą samego Winampa nigdy nie był. A tak poza tym - między foobarem, a Winampem jest trochę różnic. Choć wbrew temu, co twierdzą niektórzy "audiofile" różnic w jakości dźwięku na domyślnych ustawieniach nie ma (bo nie za bardzo mogą być, DirectSound i tak skutecznie zepsuje dźwięk wink_prosty.gif). Plusem foobara jest to, że bez trudu można się przesiąść z DirectSound (który potrafi sprawiać dziwne problemy, zwłaszcza jeśli ktoś przekombinuje z kodekami) na ASIO WASAPI lub Kernel Streaming. W Winampie również się da, ale wymaga to nieco większych kombinacji.

Jeśli zostawimy foobara na domyślnej wtyczce, czyli DirectSound, to różnice właściwie sprowadzają się do interfejsu i paru dodatkowych feature'ów, które ma jeden lub drugi program.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...