Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Macieyon

Rozwiązany: Pad, którego system widzi, ale mimo to nie działa.

Polecane posty

Witam.

Posiadam niezawodnego pada Logitech Dual Action, którego kupiłem na allegro używanego i mimo to, że używany to już kolejny rok życia działa mi bez problemu. Więc po latach używania poznałem się na niezawodności tego pada. Lecz zmieniłem laptop, na którym gram i... nagle się okazało, że nie mogę grać na moim padzie, bo... właśnie nie wiem czemu. W panelu sterowania widać, że system widzi mojego pada. Ogólnie sprawdzam sobie działanie pada poprzez wciśnięcie przycisku znany na innych padach jako "analog mode", gdyż po naciśnięciu świeci się lampka. I sytuacja wygląda tak, że po podłączeniu tego pada i szybkim wciśnięciu tego przycisku lampka świeci się przez kilka sekund, co można zrozumieć, że przez ten czas działał. I nagle przestaje. Mimo to system dalej uważa, że pad jest podłączony. I ma rację. Po odłączeniu pada z usb pad znika z panelu sterowania. Więc nie sądzę, by pad był uszkodzony. Podejrzewam, że winny jest system operacyjny, czyli Windows 8.1, lecz nie wiem co z tym fantem zrobić. Pomoże ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... przez ten długi kres ciszy znalazłem sposób. Szperając po niebezpiecznych stronach co prawda, ale trzeba czasem i tak. Pobrałem skażony plik, który mi zainstalował oprócz oprogramowania do działania pada na lapie, to do tego masę złośliwego oprogramowania, które na szczęście usunąłem w porę. Można temat zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze strony Logitech'a próbowałeś sterowniki? Jest opisany w google problem z tym kontrolerem na windows 8/8.1, sterownik ponoć pomaga ale jak ktoś woli jakieś syfy ściągać to nie wnikam.

W razie czego link do strony microsoftu, na której opisano problem i rozwiązanie:

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows8_1-gaming/having-problems-with-your-logitech-dual-action/375df226-b040-4614-9292-9fcae82a4489

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...