Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DjSzpaku

Nowa karta graficzna i awaria sterownika... Pomocy!

Polecane posty

Witam wszystkich.

Na początek mój sprzęt.

Karta Graficzna: Nvidia GTX 660

Procesor: Intel Core i5 2320 3GHz

Płyta główna: Msi Ms-7678

Zasilacz: ATX 12v 2.3 Compatible 420W

Pamięć RAM: 12gb

Sprawa ma się tak. Ostatnio wymieniłem sobie kartę graficzną z ATI Radeon HD 6850 na Nvidie GTX 660. Początkowo wszystko fajnie. GTA V na wysokich elegancko płynnie śmiga bez najmniejszego zacięcia aż tu nagle... jebut! Spadek FPS-ów, zacinki a gdy nacisnąłem ALT + TAB żeby wyjść do pulpitu i wpisać w googlach o co może chodzić... odpaliłem firefoxa, zrobił się ciemny ekran, po chwili ekran znów się włączył a mym oczom ukazał się komunikat że sterownik przestał działać ale odzyskał sprawność. Oczywiście GTA się wykrzaczyło.

Zrobiłem wcześniej gruntowne czyszczenie sterowników, wywaliłem to co pozostało po Radeonie i wszystko co zainstalowałem do Nvidii. Zrobiłem ponowną instalację i historia się powtórzyła. Tym czasem patrzyłem na temperaturę karty graficznej ale ta jakoś szczególnie nie wzrastała, podczas gry utrzymywała się na poziomie około 50C.

Więc moje pytanie do was drogie złote rączki i wszelakie majstry... Co może być przyczyną? Zasilacz? Może coś innego? Jak sądzicie? Czekam na wasze zdanie bo mi się wyczerpały chwilowo pomysły.

Pozdrawiam i z góry dzięki! smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...