Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2015

Polecane posty

Ja czekam na kolejne odsłonięte pełne wersje. Nie widzę nigdzie wkurzającego napisu "Steam", co dla mnie już jest plusem.

Plakaty nie interesują mnie, bowiem akurat ja nie jestem fanem Wiedźmina, zaś FlashOut 3D absolutnie nie trafia w moje gusta. Jeszcze żeby to były normalne wyścigi normalnymi wozami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, kolejny plakat z Wiedźmina 3 do kolekcji na ścianę. :) Swoją drogą co się stało, że tak często ostatnio dajecie plakaty? Czyżby nowy naczelny uznał, że tak będzie lepiej? :> Bo Smuggler pisałeś kiedyś nieraz, że dajecie rzadko, żeby nie było zmęczenia materiału. ;)

W każdym razie dwustronny plakat z okazji premiery Wiedźmina 3 jak najbardziej na plus.

Flashout 3D nie znałem wcześniej, ale to są wyścigi, czyli gra nie dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sprawdzic, czy antyrama w jakiej sie znajduje ostatni plakat z Wieskiem jaki daliscie, bedzie dobra na ten nowy, bo podoba mi sie duzo bardziej od poprzedniego. Trzeci pelniak wydaje mi sie taki smieszny i radosny, wiec wyladuje u mnie na dysku. Niestety, szybko raczej w niego nie zagram, bo ostatnio nie mam za wiele czasu na granie, a jeszcze musze przejsc Obcego, Vampire'a nawet porzadnie nie ruszylem, a za 20 kilka dni Wiedzmin 3... ehh :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...