Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Purpl

Odzyskiwanie zdjęć z karty pamięci

Polecane posty

Cześć.

Mam pewien spory problem. Ostatnio zniknęły mi zdjęcia i muzyka z karty pamięci w telefonie (jakby sama się sformatowała). Podłączyłam czytnik kart i programem Zero Assumption Recovery odzyskałam je w pewnym stopniu. W pewnym, ponieważ miniatury (w folderze w którym zapisałam odzyskane zdjęcia) wyświetlają pełne obrazy, ale gdy włączy się podgląd zdjęć, to wyglądają one jakby były w połowie ucięte/niezaładowane/pomieszane jedne z innymi (mix 2 w jednym). Niektóre są normalnie, inne takie kwiatki pokazują. Nie mogę w żaden sposób, żadnym programem (ani File Repair ani jpeg Recovery ani All Media Fixer) tego naprawić. Większość zdjęć nie jest wczytana poprawnie (mimo iż miniatury są w pełni ok), a są mi one naprawdę potrzebne - inaczej nie próbowałabym ich odzyskać. Cieszyłam się, że uda się odzyskać zdjęcia, ale nic z tego. Dodam jeszcze, że podczas szybkiego przewijania zdjęć, czasem się załadowują, jednak gdy tylko się na jakimś "załadowanym" zatrzymuję, od razu wracają do stanu rozwalonego.

Czy ktokolwiek zna jakiś sposób, by zdjęcia wróciły do normalności? Bardzo proszę o pomoc! Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recuva całkiem nieźle radzi sobie z odzyskiwaniem plików ale odzyskiwanie z karty pamięci to ciężki temat. Jeżeli dane są dla Ciebie bardzo cenne to możesz spróbować u firm zajmujących się tym profesjonalnie. Kroll Ontrack to chyba najlepsza firma zajmująca się odzyskiwaniem, znajdziesz wszystko na ich stronie. Koszta niestety są znaczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...