Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spooky Albert

Word 2007 - edycja tekstu

Polecane posty

Muszę przygotować tekst zgodnie z ustalonymi wytycznymi, jednak mam kilka problemów, z którymi nie potrafię sobie poradzić.

1. Chcę wstawić do tekstu kilka obrazków. Niestety, kiedy je wklejam, wyświetla mi się tylko jakaś 1/10 dolnej części zdjęcia (przy zaznaczeniu widać jeszcze ramkę). Wiem, że niekiedy pomaga zmiana widoku na pełnoekranowy lub zawinięcie tekstu góra, dół, ale nie w każdym przypadku (np. obrazek zmienia wtedy w ogóle położenie).

2. Mam również za zadanie ustawić odmienne nagłówki na stronach parzystych i nieparzystych. To oczywiście nie sprawia mi problemu, jednak kiedy numeruję strony, to tylko na co drugiej pojawia się stosowna liczba. Jak temu zaradzić?

Korzystam z Worda 2007.

Bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki za post pod postem, ale muszę uporać się z tekstem jak najszybciej

Poradziłem sobie z nagłówkami, jednak nadal mam problem ze wstawianiem obrazków. Po skopiowaniu wychodzą mi za ustalone marginesy. Jeśli można tak powiedzieć, obrazki są zbyt ruchliwe - mogę je wstawić w każdym miejscu, co jednak psuje efekt. Z tego co pamiętam, w Wordzie niekiedy grafika wklejała mi się jak tekst, tzn. kiedy zmieniałem położenie obrazu, to przeskakiwał po prostu do kolejnego wersu... Czy można zmienić ustawienia, aby obrazek wklejał mi się właśnie w taki sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...