Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AdiSuN

PROBLEM z bezprzewodowym korzystaniem z Internetu

Polecane posty

Witam! Odkąd zakupiłem kartę WiFi na USB, żeby móc łączyć się z komputerem bezprzewodowo, gdyż to już nieco starszy model i WiFi nie posiada, zacząłem mieć problemy. Przy zwykłym przeglądaniu stron internetowych, tam na pasku w prawym dolnym rogu karty WiFi co jakiś czas pojawia się taki wykrzyknik chyba w trójkącie na żółtym tle, pokazuje normalnie, że połączenie z siecią jest, jestem połączony, ale nie mam już dostępu do internetu. Coś tam nieraz napisane, że trwa identyfikowanie, a poniżej, że brak dostępu do Internetu i tak dalej. Daję rozwiąż problemy, czekam i jest okej, albo jak rozłączę się z siecią i połączę to również, ale tak w kółko jest. Może działać na godzinę, może działać na 10 minut, a potem znów to samo i tak ciągle. Był restart karty, włożenie jej jeszcze raz, restart routera i w ogóle. Co ciekawe na telefonie działa normalnie, na laptopie również. Bardzo proszę o rady, które mam nadzieję, okażą się skuteczne. Podaję model mojej karty sieciowej: TPLink 150Mbps Wireless N Nano USB Adapter, model TL-WN725N. Pozdrawiam bardzo serdecznie i z góry dziękuję za wybawienie i raz na zawsze pozbycie się tego problemu.

biggrin_prosty.gif

31279289735664319066.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...