Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Najlepsze sterowniki do R9 280X

Polecane posty

Jakie polecacie stery do R9 280X Omegi 14.12 czy Bety nowe 15.3 catalyst.

Mam zainstalowane omegi i nie powodują błędów w grafice a jak jest z tymi nowymi bo poprzednie 14 bety powodowały błędy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie których grach gubiły mi tekstury na oryginalnych sterach

na heroes VI miałem częściowe wyswietlenie grafiki na Omegach jak narazie na wszytkich grach jest ok

Na drugim Kompie mam 4850 Radka też i na orginalnych od catalistach to samo miałem w Heroes i na innych grach chodź nie na wszytkich więc coś w sterach od ati jest bo mozna wyczytac na forach że ich stery skopane są

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień inne gry i objawy. W Heroes VI to jest częsta przypadłość. To nie sterowniki tutaj są problemem, tylko jakość kodu samej gry. To samo dzieje się na kartach wszystkich trzech producentów (AMD, nVidia i Intel).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AOW 3,AOW-Magia cienia pamietam na starej fifie 09 miałem i kilku starych tytółach maiłem problemy na 4850 na oryginalnych catalistach.O dziwo na omegach i 280X Heroes działa poprawnie grafa jest wyświetlana tak samo jak w AOW3 widać te modoskie stery są bardziej dopracowane.Na elektrodzie jest pełno tematów że na catalistach ludzie maja problemy z wyświetlaniem grafy na niektórych grach czy to starszych czy nowszych.mój kuzyn na starej force 9500 nie miał problemu z wyswietlaniem grafy w Heroes VI a ja na szybszym 4850 nie dało się grać.Więc nie tylko ja miałem takie problemy i nie chodziło tu o wydajności tylko jednak stery oryginalne.Obiwy te same albo częściowe wyświetlenie grafy z czarnymi polami albo grafa jak by była ucieta i źle wygenerowana mimo ustawienia odpowiedniej rozdziałki dla monitora w grze.Pozatym na youtube jest test oryginalnych najnowszych sterów catalist i tych omegów których mam i na wszytkich benchmarkach w grach omegi wygrywają na takich samych platformach testowych.Zostanę przy omegach wreszcie mogę pykać w Heroes

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O których Omegach mowa? Możliwości są dwie - albo Catalyst 14.12 Omega, albo OmegaDrivers. Przy czym te drugie nie są od dawna wydawane i nie powinny działać ze współczesnymi kartami.

Niestety nadal nie podałeś sensownego opisu objawów, ale jest możliwe, że pamięć karty jest uszkodzona lub przetaktowana (częsta przypadłość w Radeonach R9 280X). Inną możliwością jest zła kalibracja monitora/sterowników.

Co do Heroes VI - to nie sterowniki. Ta gra tak ma, że na niektórych kompach dzieją się dziwne rzeczy. Właściwie nikt za bardzo nie wie jak to naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spinacz66:

Dla dobra wszystkich forumowiczów oraz czystości swojej kartoteki popracuj nad pisownią postów. Dalszego tak okrutnego kaleczenia języka polskiego nie będziemy tolerować. Albo zaczniesz pisać po polsku, albo zostanie na Ciebie nałożona moderacja postów wraz z ostrzeżeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...