Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2015

Polecane posty

Nie wypowiem się ponieważ nie grałem w tą gierkę i pierwszy raz o niej słyszę. Nie mniej gameplay na YT nie wygląda aż tak źle. Widać, że to jest pełna wersja którą można polecić do zagrania jeżeli wyląduje w piśmie (a przecież wylądowała). Jeżeli kupię, to bez wątpienia sprawdzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra miałem na nią ochotę od dawna, ale jak się dowiedziałem że wymaga założenia konta gdzie indziej niż na Steam, Origin czy Uplay to odpada. Ale CD-A kupię. Mam taką nadzieję że drugim czy trzecim pełniakem, będzie Dracula Początek lub Dracula Antologia.klaszcze.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, niedawno nabyłem Pillars of Eternity i Alien Isolation, wiec na chwilę obecną mam w co grać, ale liczę, że zostanę pozytywnie zaskoczony. Ostatnimi czasy pełniaki były dla mnie interesujące, zazwyczaj nie gram w gry dodawane do CDA, ale ostatnio daliście bardzo dobre gry (Ghost Recon, Risen 2, KotoR 2) w które zagrałem i przeszedłem. Chyba nigdy jeszcze w tak krótkim odstępie czasu nie daliście tyle gier, którym poświęciłbym czas. Tak trzymać smile_prosty.gif

Jeśli mam być szczery, to pierwszy raz słyszę o tej grze, na dodatek trzeba się na kalypso rejestrować, co mnie zniechęca (ale nie bardziej niż średnie recenzję tejże gry tongue_prosty.gif ).

Cóż, jeszcze dwie pełniaki, oba bez DRMów, poczekamy i zobaczymy, co dla nas przygotowaliście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...