Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DjSzpaku

Problem z pobieraniem przez przeglądarkę

Polecane posty

Witam

Problem mój wygląda dokładnie tak... Próbowałem z SHSforum ściągnąć nieoficjalne spolszczenie do Baldur's Gate II EE. Problem w tym że gdy pobieram pliki w pobieraniu mam nieokreśłony czas pobierania i gdzieś tak po 10 sekundach pobieranie zostaje przerwane. Inny problem mam gdy próuję ściągnąć te spolszczenie z serwera typu Speedshare. Tam pobiera się gdzieś tak do 50%, czasami więcej i... rónież się przerywa. Z tym że w tym przypadku plik jest ściągnięty ale niekompletny, uszkodzony. Po prostu w połowie moja przeglądarka uważa że ściągnęło się wszystko i triumfalnie raczy mnie komunikatem że plik został pobrany... Inne osoby nie mają tego problemu, próbowałem na różnych przeglądarkach, próbowałem nawet z managerem pobierania... Nie wiem już sam co może być przyczyną. Mam internet mobilny, model Huaweii E3276 i zasięg LTE więc internet śmiga mi bardzo dobrze... Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy znasz może jakiś dobry program tego typu? Próbowałem już FlashGet i JDownload Manager bez skutku. I w sumie... Przy pobieraniu innych plików, takie rzeczy mi się nie zdarzały. Nie wiem jak to jest ale z jednych serwerów mogę pobierać normalnie a z innych nie... Jeszcze może jakieś złote rady? Cholernie chciałbym pobrać to przeklęte spolszczenie... -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...