Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Casper29

Blad procesora lub karty graficznej

Polecane posty

Witam. Mama dpory problem z komputerem. Moja karta graficxna to gigabyte geforce 770 a procesor to intel xeon e3 1230 v3

Komputer mama juz rok przez ten czas dzialal bez zarzutow. Kilka dni temu gdy podczas przegladania internetu po godzinie od uruchomienia zacial sie tak, ze nie moglem nic zrobic oraz sluchawki zaczely wydawac buczenie. Zresetowalem go ale sie nie uruchomil. Bios wydawal 5 krotkich dzwiekow za kazdym razem gdy chcialem go wlaczyc (Plyta glowna AsRock 87 pro3 Odlaczylem go, sprawdzalem czy nie jest zakurzony, to nic nie dalo. Sprobowale po 3 godzinach, wlaczyl sie. Gralem 2 gidziny po czym znowu stalo sie to samo i znow nie chcial sie wlaczyc. Rano rowniez bios dawal 5 krotkich sygnalow ale za godzine sie wlaczyl. Kupilem paste do procesora bo myslalem, ze z tym jest problem i po 5 dniach gdy wrocilem do domu zmienilemb ja (wczoraj). Wczoraj komputer dzialal wczoraj bez zarzutow. Na nast dzien za okolo 20h nie chcial sie w ogole wlaczy (znowu 5 krotkich sygnalow), bylo pozno wiec polozylem sie spac. Nast dnia czyli dzisiaj tez nie chcial sie wlaczyc. Uruchomil sie dopiero jak odlaczylem pralke z gniazdka (nie wiem czy to zbieg okolicznosci) pochodzil kilka godzin i znowu mi padl. Padl w inny sposob, nie zacinal sie tylko tym razem zgasl mi ekran. Bylem pewny, ze to procesor ale sprawdzilem to i kiedy wlaczam komputer slysze na sluchawkach dzwiek windowsa kiedy sie wlacza. Raz slyszalem jak naladowal mi sie skype. Wczesniej na to nie zwrocilem uwagi bo mam sluchawki. Myslalem, ze to procesor ale teraz zastanawiam sie czy to nie chodzi o karte graficzna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...