Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strusiek

Jaki jest najlepszy darmowy antywirus?

Polecane posty

Witam, mam pytanie tak, jak w temacie. A związane jest to z tym, że kilka dni temu AVG (zachwalany przez wielu) oparł się szturmowi jakiegoś podłego wirusa, który zablokował mi możliwość korzystania z internetu;/ połączenie było, ping szedł, ale nic się nie ładowało. Wcześniej miałem avasta, który na starym komputerze spisywał się elegancko, ale kiedy zainstalowałem go na nowym sprzęcie, całkowicie blokował mi dostęp do sieci. Dlatego teraz, świeżo po formacie, zwracam się z prośbą do Was - Siostry i Bracia z tegoż forum - o pomoc, w dobraniu najlepszego darmowego antywirusa, który nie będzie mi płatał takich psikusów. Tylko proszę o rzetelne uzasadnienie dlaczego akurat ten, a nie "ten, bo ja go mam i jest spoko".

Z góry dziękuję za pomoc;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w takim razie z doświadczenia zazwyczaj polecam AVG, ale widzę że jesteś do niego zrażony.

Dobrym wyborem także będzie Avira, z antywirusów działających sobie w tle.

A jak chcesz coś zupełnie działace w tel i nie przeszkadzające, dość sprawnie ostatnimi czasy działa wbudowany Windows Defender

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeraża Cię konfiguracja, to polecę jednak:

- 360 Internet Security - jest prosty, skuteczny i darmowy.

- 360 Total Security - nieco bardziej rozbudowany brat powyższego - ma jeden silnik skanujący więcej, ma również więcej funkcji (część przydatnych, część zbędnych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na przykład ten Malware w wersji premium jak sobie daje rade? Skończył mi się Norton 360 i chciałem przedłużyć, ale koleś z kluczami na allegro poleciał w [ciach]. Gość miał nick 22GB25 czy coś i ma juz zbanowane konto, ale myślę, że go to zbytnio nie ruszyło. Więc myślałem nad innym programem, zważywszy na to, że czytałem sporo negatywnych opini o nortonie, a co mnie rozbawiło (choć może nie słusznie) to najlepszy antywirus to Panda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...