Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stark01

Rozwiązany: Nowy komputer i lagi

Polecane posty

Witam,

Od 3 dni posiadam nowy komputer. Postanowiłem kupić dość dobry komputer, na którym mógłbym cieszyć się grami. Niestety, nawet na najmniejszych ustawieniach graficznych występują u mnie lagi w grze Dying Light. Gdy gram w CS:GO klatkowanie także występuje, i jest ono uciążliwe.

Zainstalowałem najnowsze wersje sterowników, a mimo to i tak problem powtarza się. Gdy przeszukałem pudełka od komponentów komputera , znalazłem w opakowaniu od karty graficznej dwa kable oraz "moduł" z nazwą "Cross Fire". Czy to może być wina niepodłączenia tych rzeczy przez serwis ? Proszę o pomoc

Mój sprzęt:

8 GB RAM

Dysk Western Digital Caviar Blue 1 TB

Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H

Procesor Intel Core i5-4440

Zasilacz SilentiumPC Vero L1 500 W

Karta graficzna Gigabyte Radeon R9 280)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor podłączyłeś do płyty głównej czy karty graficznej?

Mostka Crossfire się używa jak masz kilka kart. Przejściówki do zasilania się używa tylko wtedy, jak zasilacz nie ma odpowiednich złącz. Czyli - ani jedno, ani drugie nie powinno być użyte w Twoim przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu leży problem - skoro podłączyłeś do płyty głównej, to komputer korzysta tylko ze zintegrowanej karty graficznej w procesorze. Musisz monitor podłączyć do karty graficznej. Jeśli monitor nie ma złącza DVI/HDMi/DisplayPort, to należy użyć przejściówki/kabla DVI-VGA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...