Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilao

Problem z przeglądarką

Polecane posty

Witam!

Pisze ponieważ od kilku dni nie wczytuja mi sie strony na komputerze. Moge grac w csa (przez neta), w gry MMO tez nie ma problemu jezeli odpalam przez starter, bo patcher sie nie laduje.

Nie wiem o co chodzi bo wifi mi dziala takze z telefonu pisze ten temat, praktycznie wszystko dziala poza wczytywaniem stron internetowych. Czyscilem dns, cache, ciasteczka i to wszystko, skanowalem 3 razy (2 szybkie i jeden pelny) i nic. O dziwo przez jeden dzien mi dzialalo, bodajze w srode, a potem znowu nic. Generalnie jak resetuje modem i komputer, to po wlaczeniu sszystkiego moge wejsc na dwie-trzy strony a potem sie wiesza. Ciagle sie laduje i laduje. Nie ma tez komunikatu ze strona sie zbyt dlugo wczytuje czy tez nie ma polaczenia z netem. Tylko nie wczytuje stron i nie pobiera nic.

sprawdzalem w 3 przegladarkach.

Prosze o szybka pomoc.

Widzialem tez temat w ktorym ktos juz mial podobny problem w ktorym przyczyna byl wirus. Osobiscie mialem jednego malego spy'a, ale go usunalem a innego mi nie wykrywa. (Moze wina antywirusa, tj. Avast?)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś w więcej niż w jednej przeglądarce?

Podejrzewam że masz jakąś przeglądarkę zaintaslowaną, a oprócz tego internet explorer.

Piszesz że po wczytaniu dwóch trzech stron przestaje to działać. Ściągnij na innym komputerze Malwarebytes Anti Malware i zobacz czy on coś znajdzie na komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś w więcej niż w jednej przeglądarce?

Podejrzewam że masz jakąś przeglądarkę zaintaslowaną, a oprócz tego internet explorer.

Piszesz że po wczytaniu dwóch trzech stron przestaje to działać. Ściągnij na innym komputerze Malwarebytes Anti Malware i zobacz czy on coś znajdzie na komputerze.

Sciagnalem telefonem i znalazl tam cos wiec na razie dziala, zobaczymy jak dlugo..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...