Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Morphine

Komputer się "zamraża" i nie da się go włączyć

Polecane posty

Mam dość nieciekawy problem. Otóż, obecny komputer mam już od około 4-5 lat. W tym czasie był raz upgrade'owany. Niestety, w przeciągu ostatnich, bo ja wiem, może dwóch lat, co jakiś czas coś się z nim działo. Za każdym razem było podobnie. Najczęściej nie dało się go włączyć. Był zanoszony do serwisu, jednak za każdym razem nic konkretnego nie zostało wykryte. Trochę go tam przeczyścili od środka i tyle. Od jakiegoś czasu jest powracający nieustannie problem. Podczas np. grania w jakąś grę, komputer się zamraża. Obraz i dźwięk się zatrzymują, nic nie działa, czy Ctrl + alt + del, czy alt + f4, nic się nie dzieje. Jedyną opcją jest restart kompa poprzez wciśnięcie przycisku na obudowie albo wyłączenie zasilania. Tak czy siak, efekt jest ten sam. Komputer jakieś 3-5 sekund po restarcie zaczyna regularnie pikać. Aha, czasem podczas np grania nie zamraża się, tylko wyskakuje blue screen i pecet sam się restartuje. Tak jak napisałem, był już z 3-4 razy w serwisie, ale nic to nie dało. Problem co jakiś czas powraca i nie wiem, czy jest sens znowu po raz kolejny go tam zanosić i płacić za "naprawę", która i tak na dłuższą metę nic nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...