Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Achilles007

Brak synchronizacji PC z monitorem :/

Polecane posty

Monitor podłączyłeś do złącza na karcie graficznej?

Karta graficzna jest podłączona do zasilacza?

Wiatraczki (na obudowie/karcie graficznej/procesorze) się kręcą?

Komputer po uruchomieniu wydaje z siebie jakieś dźwięki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitor podłączyłem dobrze, karta graficzna podłączona jest do zasilacza. Kręci się tylko wiatraczek na obudowie. Wydaje mi się, że słychać jedynie ten jeden wiatraczek z obudowy.

Jeszcze tylko dodam, że pc składali mi panowie z morele.net

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komp był testowany w morelach, to aż dziwne, żeby po normalnym podłączeniu miał nie działać.

Nie ma żadnych widocznych uszkodzeń, które mogły się pojawić w transporcie? Jakiś latający po obudowie dysk twardy, czy coś w ten deseń?

Możesz spróbować odłączyć wszystko co zbędne (czyli HDD, napęd), pokombinować z RAMem, sprawdzić, czy wszystkie wtyczki od zasilacza są odpowiednio wciśnięte, ale takie rzeczy powinny być wychwycone przy testowaniu złożonego zestawu.

Sam więcej kreatywnych pomysłów nie mam, jak nikt mądry tu na nic nie wpadnie, to pozostanie Ci chyba kontakt z morelowym serwisem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wiele nie widać, ale jak dla sama karta nie wygląda źle. Napisałbym coś o wyjęciu karty i sprawdzeniu, czy z obu stron złącza wszystko w porządku, ale jeżeli nie w porządku, to możesz coś jeszcze bardziej uszkodzić, więc moim zdaniem dobrze by było zapytać o radę serwis moreli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...