Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helios98

Komputer a zasilanie

Polecane posty

Witam ale komputer jaja chyba se robi.

Nie wiem co jest problemem czy komputer czy mój prąd. Zacznę od tego że na początku jak włączałem to czasem działał a czasem jakby stracił moc mimo iż komputer uruchomiony więc do serwisu i wymienił procesor, przychodzi i tak samo się dzieje więc ponownie do naprawy a teraz zasilacz. Zostawiłem na 3dni i znowu restarty :/. Zaniosłem do wszystkich serwisów w moim mieście (4) i u wszystkich działa i wogóle restartu nie ma. Kiedy działał to zmieniłem z Wysokie wykorzystywanie (zwiększa użycie prądu) na oszczędzanie energii (używa najmniej energii) ale po 5min i tak się wyłączył ale jak włączał to klawiatura nie działa a to myszka albo to i to więc zostawiłem tylko komputer(zasilacz do gniazdka),kabel vga który łączy sygnały, klawiatura, myszka i monitor z mocą(do gniazdka) [wszystkie sprawne! bo były sprawdzane razem z komputerem] i nadal jak włączam nic się dzieje raz załapie a czasem nie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@resf

Dodam jeszcze że 3-4 dni przez tym błędem zainstalowałem Windows 7 a ja głupi nie patrzyłem czy kompatybilne i nie instalowałem sterowników płyty do windows 7 a płyta wydana w August 2007 więc instalowałem z płyty ale nw czemu ale błędu nie było z instalowaniem :( i nie wiem czy to przez ten debilny błąd tak sie dzieję ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...