Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sauron654

Reset pc

Polecane posty

Witam, niedawno kupiłem nową karte graficzną(w opisie). Problem pojawia się w grach, tych bardziej wymagających crysis 3 itp. Również resetuje pc podczas ostatniego testu w 3d mark.

Myślę że to wina zasilacza, może dostarcza za mało mocy, sam nie wiem. Mam do was pytanie czego to może być wina, kartę sprawdziłem u kolegi na oczu 650 W i w 3d marku nic sie nie sypało, także w grach wszystko śmigało. Na zasilaczu sprawdziłem napięcia miernikiem i są ok.

ps. Sorka ze tak chaotycznie napisane ale moze sie doczytacie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze aby procesor BARDZO ograniczał tą karte. W przyszłości mam zamiar zrobic mały upgrade, wymienić procesor ew płyte główną . Myslę nad i5 4690k (w sumie teraz malo opłacalny). Jak juz pisałem, możliwe że zasiłka nie wyrabia, lecz chodziło mi o to żeby jakoś się dozbroić powoli na rok 2015.

Edit: Troche to źle napisałem. Ja wiem że procek ją ogranicza ale za jakies 2-3 miesiące mam zamiar zrobic upgrade sprzętu i kupić nowy procesor. Pytam bo kiedys na forum powiedziano że zasilacz spokojnie pociągnie tą karte graficzną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tak. około roku czasu nie czysciłem wentylatorka od procesora(box) i temp na procesorze przekraczała 80 stopni w stresie lecz ostatnio wyczyscilem wszystko z kurzu i nałozyłem nową paste. teraz po około 10min testu w occt temperatury wahają się od 65-70 stopni. Grafika w spoczynku 27 stopni, w grach max temp jaką zauważyłem to 63 stopnie.

edit: Przed chwilą włączyłem test gpu w occt i od razu poszedł reset. teraz znów chodzi test i wszystko jest ok. Odrzucam możliwosc że system jest zrypany bo niedawno był format specjalnie na tego gtx-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...