Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siwydym007

Spadki FPS we wszystkich grach

Polecane posty

Witam wszystkich pisze ponieważ mam problem ze swoim komputerem a dokładnie w każdej grze w jaką gram nie zależnie od tego na jakim wymaganiach ustawie gre czy najniższe wymagania czy najwyższe ciągle mam spadki fpsów próbowałem wszystkiego chyba juz,wyglądało to tak miałem już dłuższy czas Windowsa 7 chodziło wszystko oki stwierdziłem ze przeczyszczę całą pakę i przeinstaluje system na nowy a dokładnie na 8mke,kupiłem paste do procka oraz spręzone powietrze by wyczyscić porządnie kompa po zrobieniu tych czynnosci zainstalowałem windows 8 zainstalowałem standardowo programy oraz gry które mnie interesują włączam gre (fifa word) a tu ciągłe zacinanie na każdych wymaganiach co mi sie nie zdarzało wcześniej, czytałem rózne fora , sprawdzałem czy dobrze nałożyłem paste na procka czy mam dobre sterowniki czy coś nie jest zgodne z systemem czy temperatura procka lub grafy nie jest za wysoka,ostatnie czego ostatnio sie dowiedziałem to direct który jest nie zgodny z moją grafiką bo mam starą grafe a direct 11 nie obsługuje nie da sie go usunąc ani przeinstalować na stary bo próbowałem ,nie wiem czy to wina directa 11 ze tak sie dzieje,prosze o pomoc w znalezieniu rozwiązania oto jak prezentuje sie mój komputer

Procesor AMD athlon 64 2 Dual Core processor 5000+ 2,60 Ghz

Ram 2 Giga

Grafika Geaforce 8600 GT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten nowy windows jest oryginalny? Temperatury sprawdzales i sa w normie?

No i ten, tego... dobrze by bylo, gdybys kolejne zdania swojej wypowiedzi oddzielal od siebie kropkami, bo czyta sie to masakrycznie... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moze zle sie to czyta ale śpieszyłem sie i mam zrypaną klawiaturę trochę ,oczywiścei zę system nie jest oryginalny ale jakoś nigdy nie miałem problemu z tym nigdy ,temperatury jak pisałem w normie bo procka temperatura w grze wynosi maks 55 a grafy 80

pragne zauważyć ze po tym wszystkim jeszcze przeinstalowałem spowrotem windowsa na wersje 7 i nic to nie dało dalej tak samo sie tnie w grach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...