Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FireStorm^

STALKER: Clear Sky

Polecane posty

Mam problem z gra S:CS polegajacy na tym, ze po powrocie z Doliny Mroku,

w momencie gdy musze dogonic Kła, wchodze do podziemi gdzie ogłusza mnei wybuch i okradaja mnie bandyci. Po chwili się budzę i Sidorowicz każe mi zabrać PDA Kła. Troche gadanai i po chwili Sidorowicz mowi, ze musze odnalezc skrytke Kła a na ekranie pojawia sie napis "Zadanie anulowane: Dogon Kła". Problem w tym, ze cel misji nadal ejst w tym samym miejscu,a gdy wejde w PDA to jako aktywne zadanie wyswietla sie "Dogoń Kła"

:unsure:

Jakby tego bylo malo, to niezaleznie od tego co zaczne robic gra sie po 1-2 minutach od tego momentu zawiesza...

Czy spotkal sie ktos z tym problemem?

Patcha niestety nie moge sciagnac, bo aktualnej wersji nie da sie zainstalowac na Polska wersje gry... :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest spartaczona chyba. Moim zdaniem potrzebny jest jakiś patch, widziałem rosyjskie wersje 1.5.03 a także 04. CdP wydał grę w wersji 1.5.01. Ja nie mogę opuścić bagien. W momencie gdy gadam z przewodnikiem i zgadzam się na przejście do Kordonu on nie reaguje i stoi jak słup. Nic się nie dzieje i nie mogę opuścić lokacji. oO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to świeżo zainstalowany stalker wywala się do pulpitu już na samym początku. Raz dostałem komunikat, że mi karta shaderow w wersi 1.1 nawet nie obsługuje, wiec aplikacja nie będzie działać. Za drugim razem zwyczajnie wywaliło bez komunikatów... eh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj Stalkera. Wszystko działa ładnie. Ale jest jedno małe ale. Gra nie wyświetla czasem tekstur... Np siatki, pokrycie szkieletu zadaszenia w bazie Czystego Nieba itp...

Moja karta graficzna to Radeon Asus HD4850 512MB

Mobo K9N SLI

AMD ATHLON X2 3800+ @ 4200+ 2,2GHz

Geil 2GB DDR2 Dual Channel Ultra low latency.

Gram na max detalach, ładniutko łazi. No ale czasem to denerwujące jest... Ma ktoś podobny problem? Lub może znalazł rozwiązanie?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a wiem ze redaktorzy z cd-action grali w stalkera i mam pytanie czy mieliscie dostepny lub ktos inny opcje dx10 czyli volumetric smoke soft water itp poniewaz stalker chodzi mi na maxymalnych a che te efekty wlaczyc i sie nie da moja karta obsluguje dx10 i mam viste zainstalowana sp1 moze da sie to jakos wlaczyc a napewno da bo nie moge w to uwierzyc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem na forum oficjalnym CD-P, ze ludzie na 9800GX2 nie moga wlaczyc wolumetrycznego dymu i miekkiej wody - to chyba kolejny blad gry.

IMO w recenzji w CDP autor powinien wyrazniej zwrocic uwage na to, ze gra jest praktycznie niegrywalna w obecnej wersji. Forum na gram.pl ma juz chyba ze 100 stron wolania o pacze ludzi, ktorym gra sie caiagle zaiwesza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam inny problem , wlasnie po utracie ekwipunku mam sie udac do agropromu i wejsc do skrytki strieloka tak jak w pierwszej czesci gty , tyle tylko ze wejscie jest zastawione wlazem kanalizacyjnym i nie mozna wejsc a PDA wyraznie pokazuje to miejsce i nie wiem co mam tam dalej robic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam inny problem , wlasnie po utracie ekwipunku mam sie udac do agropromu i wejsc do skrytki strieloka tak jak w pierwszej czesci gty , tyle tylko ze wejscie jest zastawione wlazem kanalizacyjnym i nie mozna wejsc a PDA wyraznie pokazuje to miejsce i nie wiem co mam tam dalej robic.

Obok jest drugie wejście >>>>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam taki problem. Gdy prosze jednego z stalkerów, żeby przeniusł mnie do fragmentu mapy z Bodajże Silderowiczem (porozmawiać o innym stalkerze) przenosi mnie w tunel, a jak z niego wyjde (ze 3 metry) mam takie coś. Za mna zlewej i prawej drut kolczast a przede mną pole do którego wejść nie wolno (roztrzelanie). Czy wie ktoś jak z tamtąd wyjść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy może ktoś wie jak przejść dalej przez Limańsk. Jestem w miejscu gdzie na balkonie stoi km i żeby się tam dostać przychodzę przez most rozwaliłem wszystkich lecz gdy chce iść dalej zaczyna mi trzeszczeć licznik Geigera. A porada dla tych którzy są przy bandytach i okradają bohatera proponuje przedtem zostawić sprzęt w jakimś trupie.

NIE WAŻNE DAŁEM SOBIE RADĘ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze myślę to jest chyba ten moment gdzie atakuje nas mutant psioniczny. Musisz go załatwić a potem wejść w drzwi odkręcić "kurek". Wejść do góry załatwić parę bandziorów i znaleźć PDA (trzeba przejść ta rura kolo skrzynek) i wyjść poprzez schody uważając na ogień.

A tak moim zdaniem bardzo trudny jest moment dostania się do leśnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra S:CS polegajacy na tym, ze po powrocie z Doliny Mroku,

w momencie gdy musze dogonic Kła, wchodze do podziemi gdzie ogłusza mnei wybuch i okradaja mnie bandyci. Po chwili się budzę i Sidorowicz każe mi zabrać PDA Kła. Troche gadanai i po chwili Sidorowicz mowi, ze musze odnalezc skrytke Kła a na ekranie pojawia sie napis "Zadanie anulowane: Dogon Kła". Problem w tym, ze cel misji nadal ejst w tym samym miejscu,a gdy wejde w PDA to jako aktywne zadanie wyswietla sie "Dogoń Kła"

:unsure:

Jakby tego bylo malo, to niezaleznie od tego co zaczne robic gra sie po 1-2 minutach od tego momentu zawiesza...

Czy spotkal sie ktos z tym problemem?

Patcha niestety nie moge sciagnac, bo aktualnej wersji nie da sie zainstalowac na Polska wersje gry... :blink:

Ja mam podobną sytuację... wchodzę do podziemi gdzie ogłusza mnie wybuch... i NIE okradają mnie bandyci. Ujęcie kamery jest takie, jakby na nim byli, ale ich nie ma... i już w tym momencie gra się wiesza... Mam co prawda wcześniejszego save z którym oni się pojawiają, ale po tym zrobiłem jeszcze praę mniejszych misji...

Ciekawe czy patch to poprawi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, jak dołączyć do Wolności? najpierw szef mówi że nie bo atakują jego ludzi a potem po zrobieniu misji dla powinności(z głównego wątku) po zapytaniu czy mogę dołączyć odpowiada mniej więcej tak:

zgadzam się od teraz Wolność jest twoim domem witaj

ale w PDA nadal pisze że nie należę do żadnej frakcji (i tak samo jak rozmawiam nie mam ich loga i nazwy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyste Niebo jest niestety niegrywalne. Prawie wszystkie problemy o których piszecie to żecz normalna z winy gry i nie da się ominąć. Przez cały czas siedze na Forum Gram.pl i musze przyznac ze to co tam ludzie opisuja na temat bugów w grze to jest nieprawdopodobne. Ja niestety należę do tych nieszczęśliwców któzy zakupili grę w dniu premiery. CDP ma (podobno w tym tygodniu) wydać patcha 1.5.03 ale czy im się uda, nie wiadomo. Informacja bezpośrednio od nich że patch lokalizują panowie z GSC. CDP przesłało im wszelkie materiały i osobiście umywają od tego ręce. W międzyczasie wyszedł już kolejny patch 1.5.04 na którego nam przyjdzie czekać nie wiadomo ile. Problem crashowania się gry został poprawiony dopiero w tym ostatnim.

Ważna informacja!!! SAVE'y ze starszej nie działają w nowszej wersji, a dokłaniej save'y z wersji 1.5.01 nie działają pod 1.5.03 i save'y z wersji 1.5.03 nie działają pod 1.5.04.

DOBRA RADA!!! Wstrzymajcie się z kupnem gry do momentu załatania wersji polskiej (patche angielskie nie da się zainstalowac na polską wersję) tak aby stała się grywalna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wojami frakcji. Mianowicie dołączyłem do powinności i pierwsze zadanie to oczyścić ścieżki wysypiska. Na mapie wysypiska wybiłem WSZYSTKICH bandytów a mimo to ani cel o oczyszczeniu ścieżek nie został uznany, ani cel o zdobyciu przyczółku na wysypisku. Niektóre oczyszczone z bandytów tereny zajmują stalkerzy z wolnych stalkerów ale moi ludzie z powinności się nie pokazują. Nie po to dołączyłem do Duty by wzmacniać stalkerów :( Co to ma być.

Edit. Postanowiłem wrócić do bazy powiności zobaczyć co robią te obiboki a w środku zastałem 4 podrzędnych żołnieży. nie ma dowódcy, na posterunkach nie ma żołnieży wszędzie pusto, na całej mapie aprogrom jest tylko tych 4 żołnieży. Baza nei była atakowana więc..... bug.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie musisz nabijać postów, tego typu komentarze proszę kierować w innym dziale.

Na gram.pl jest już patch 1.5.04 poprawiający grę: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1885

Ale nadal nie poprawia problemów z ATi i wyświetlaniem tekstur w grze. Mam pytanie, jest osoba, która nie ma w grze zadaszenia namiocików, siatek na płocie itp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch zmienił na razie to, że sejwy z poprzedniej wersji nie działają (gra uroczo crashowała się w Kordonie). Za to w walkach na bagnach nie wspierają mnie sojusznicy, choć w wersji bez patcha łazili za mną. Jaja. Ogłaszam: Dobrą grę kupię! Znaczy działającą! Tylko nie pasjans!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze patcha nie zainstalowałem bo mam problemy, ściągam jeszcze raz. Ale wiem to, ze jest poprawiona ogulna grafika i to tle :P. Ale tak szojusznicze jednostki NIE CHODZA ZA TOBA. Miales takie wrazenie, poniewaz pewnie mieliscie taki sam cel (pewnie zdobzc przyczulek etc.).Jak dostajesz zadanie odbij punkt, to organizacja wysyla odzial szturmowy.

PS. Przepraszam za brak polskich znakow (od drugiego zdania) ale cos zepsuta klawa :P.

Nawiązując do poprzedniego postu. Ściągam łatkę z gram.pl, rozpakowuje, a tu zonk i gry nie może znaleźć. Co mam zrobic.

PS. nie wiem dlacyego ale kiedz pisye na tzm forum, klawiatura mi sie pryestawia na ten starsyz trzb, a ctrl plus shift u mnie nie pomaga :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm patrzyłem i mogę dołączyć do powinności xP ale mam problem z wolnością

powinność kręci coś z wojskiem to mi nie pasi xD

to mam pytanie :P może komuś udało się dołączyć w końcu do wolności?

[jak nie to chyba zaatakuje bazę powinności i zobacze wtedy xD]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...