Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pumba

Problem z gamepadem i bluetooth

Polecane posty

Witam. W ostatnim CD-Action natrafiłem na opis gamepada MadCatz C.T.R.L.R, a że od jakiegoś czasu polowałem na jakiś ciekawy pad, ten mnie zainteresował i postanowiłem go kupić. Byłbym bardzo zadowolony z zakupu, gdyby nie dwie rzeczy:

- po zainstalowaniu bluetooth w moim PC, nie działają mi niektóre programy wykrywające przy uruchamianiu sterownik muzyczny Asio4ALL (np. Sony Vegas Pro, Sibelius). Pomaga odinstalowanie albo Asio4All, albo Bluetooth, a instalowanie i odinstalowanie czegoś za każdym razem, gdy chcę pograć na padzie jest trochę bez sensu. Sam pad w połączeniu z PC działa poprawnie, jednak jest jeszcze drugi problem:

- po sparowaniu z moim smartfonem, w padzie działa tylko przycisk "back". Nie działa nawet z grami kompatybilnymi z tym padem, a mój telefon spełnia wymagania (np. android w wersji 4.x.) do poprawnego działania pada ze smartfonem.

Najważniejszy jest problem pierwszy, chociaż nie ukrywam, że fajnie by było pograć również na smartfonie. Z góry dziękuję za wszelkie próby pomocy. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...