Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adimali

Problem z myszką Razer Naga

Polecane posty

Witam.

Od pewnego czasu mam problem ze swoją myszką Razer Naga z 2011 roku. Chodzi o to, że czasem przy klikaniu, powoduje ona podwójne kliknięcie. Czy jest to problem z nią, jakoś to można doczyścić czy bardziej cos programowo nie gra? Czy komuś się takie coś przydarzyło? Mam nadzieje, że nie będę musiał się jej pozbyć :(((

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że plastikowe słupki pod przyciskami, które klikają w przełączniki po jakimś czasie w tej myszce się wyrabiają. U mnie wystąpiło to po premierze Diablo 3 i długich godzinach klikania. Jeśli rozkręcisz myszkę możesz spróbować delikatnie wyszlifować je żeby były znowu proste. Problem wtedy znika ewentualnie jak pojawi się ponownie można nakleić na nie kawałki twardego plastiku (w moim przypadku, pomogły kawałki karty kredytowej). Myszka po tym zbiegu jest nadal sprawna. i podwójne klikniecie już nie występuje.

Edit

Aaa przy rozkręcaniu niestety koniecznie jest odklejenie ślizgaczy, więc raczej zaopatrz się w nowy komplet dostępne są oryginały jak i zamienniki koszt 10-40 PLN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...