Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Grey Goo

Polecane posty

Na początku myślałem, że ta gra ma coś wspólnego z World of Goo smile_prosty2.gif

Na pewno nie zagram w Grey Goo. Nie lubię tego typu gier. Jednak gra może być ciekawą pozycją dla graczy. Nie ma chyba wiele tytułów osadzonych w takich klimatach?

Graficznie pozycja prezentuje się dobrze. Może brat się skusi. Oby tylko została wydana w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za. Po obejrzeniu gejmpleju do glowy przyszly mi stare produkcje swietnego i niestety nieistniejacego juz (thank you EA) studia Westwood. A ze od czasow starenkiego Dune 2 jestem fanem RTS-ow, to i w tego w wolnym czasie bardzo chetnie zagram, tym bardziej ze wystepujace w nim frakcje zapowiadaja sie byc calkiem ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grz

W sensie nie lubisz RTSów?

Po obejrzeniu gameplayów i W.T.F is TotalBiscuita jestem bardziej pozytywnie niż negatywnie nastawiony do owej gry. Przede wszystkim wolniejsze i spokojniejsze tempo akcji, ciekawie prezentujące się frakcje (chociaż Goo wydaje się być za mocne trochę).

@Tesu

Emperor: Battle for Dune było całkiem całkiem - opinia mojego brata, który się wychował na Dune 2 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Emperor byl calkiem ok, w przeciwienstwie do Dune 2000, ktorego odstawilem po jakichs 5 misjach. No ale to nie temat o zbieraniu przyprawy na planecie Arrakis. ;)

Frakcja Goo rzeczywiscie wydaje sie byc troche przesadzona, ale czy naprawde taka jest, wyjdzie dopiero w praniu. Na pewno jest oryginalna i zamierzam ja w niedalekiej przyszlosci przetestowac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

https://dropline.net/cats/images/dune-cat.jpg

Podoba mi się szczególnie ten patent z brakiem bazy - tak powinny mniej więcej funkcjonować zergi czy tez tyranidzi w innych uniwersach.

Z drugiej strony jak się nadziejemy na jednostki, które kontrują nasze to dzięki wolniejszemu tempowi gry możemy nie zdąrzyć wyprowadzić nowej strategii. W starcrafcie 2 jednak tempo pozwala czasami szybko przebudować siłe uderzeniową zanim przeciwnik w nas uderzy i zmiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby u zergów jest to kwestia kilkudziesięciu sekund pod pewnymi warunkami. Protosi też mają takie możliwości ale na mniejszą skalę. Z tego co mogłem do tej pory zobaczyć Goo mają podobną możliwość. Gorzej z Beta i Ludźmi bez odpowiedniej liczby ekstarktorów taka zmiana nie ma prawa bytu (biorąc pod uwagę konieczność budowy budynków) a już na pewno nie na masową skalę. Ale łatwo to pominąć wystarczy postawić na regularny skaut albo zbalansowaną kompozycję armii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie interesowałem się tym tytułem głównie przez... nazwę. Nie pomyślałbym, że Grey Goo to RTS. Podobnie jak inni w temacie również tęsknię za Westwoodem, którzy potrafili robić naprawdę dobre gry. Emperor to jedna z moich ulubionych gier, a z tego, co widziałem, to grafika jest całkiem przyjemna. Nad kupnem jeszcze się zastanowię, ale na pewno gra będzie warta mojej uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...