Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackyoshi

Freeze komputera przy instalacji systemu

Polecane posty

Cześć.

Dostałem wczoraj komputer od znajomego, korzystał normalnie z komputera, wyskoczył jakiś blue screen z tego co mówił, fatal error, komputer się zrestartował, windows próbował coś naprawić ale zawiesił się i system stoi. W takim razie, chciałem zrobić formata. Windows 8.1 zawiesza się przy ładowaniu plików instalacyjnych, windows 7 ładuje pliki a po załadowaniu plików i pokazaniu loga windowsa też się zawiesza. Sprawdziłem więc dysk - zero błędów w smart. Zatem go wyzerowałem, to samo. Podmieniłem na swoje pamięci ram, ciągle freezuje. W takim razie podpiąłem inny zasilacz i tylko najpotrzebniejsze rzeczy, czyli zasilanie płyty głównej, procesora, podpiąłem pod integre i tylko dysk. To samo. Zatem wymieniłem procesor, podstawka 775 więc mam kilka procesorów. Ciągle to samo. Z kartą graficzną czy na integrze, objawy takie same. Wymieniłem baterie na płycie głównej, wrzuciłem najnowszy bios, ciągle freeze. Nie mam już pomysłów, została mi tylko płyta główna - czy to ona może powodować takie objawy, że nie można zainstalować systemu i się po prostu zawiesza?

Płyta główna to P5G41T-M LX3. Proszę o jakieś wskazówki bo już nie wiem co mam robić.

Pozdrawiam,

blackyoshi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...