Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CzesiekMM

Avast brak skanowania

Polecane posty

Witam, chcąc przeskanować komputer w poszukiwaniu wirusów niezależnie czy szybko czy standardowo, pokazuje się komunikat "nie mozna uruchomić procesu skanowania. Nie ma więcej dostepnych punktów końcowych z programu mapowania punktów końcowych"

Nie wiem zupełnie co mam z tym zrobić. Aktualizacja nic nie pomaga (w sumie to wyglada jakby w ogóle nie chciała ruszyć) okazuje sie komunikat zeby zrestartowac komputer zeby wszystko było ok. Niestety po restarcie jest tak samo. Nie moge także odntalować Avasta. Jest kominikat "podczas odinstalowania produktu wystapił błąd" w załąćzniku obrazek z tego. Dodam że to jest avast 2015 wersja free i uzywam tego programu od wielu lat i nigdy nic takiego nie miało miejsca. System to świezo postawiony XP 32 bit. Dodatkowo jest tez opcja zarejestrowania produktu. Wpisuje danie, maila i rejestruj. Wyskakuje bład "Error 0x80046400"

Pomocy

avast.bmp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, mozesz mi wyjaśnić punk 2 i 3 ?

2 - jak się uruchamia system w trybie awaryjnym ?? NIgdy tego nie robiłem wiec nie wiem.

3 - w zasadzie nie kumam tutaj nic co mam zrobic.

i jeszcze jedno pytanie, nie mówisz nic o instalowaniu tego programu (Avastclear). Rozumiem ze mam go najpier zainstalować a dopiero potem przystapić do kroku 2, 3 itd ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie wejsc w tryb awaryjny, niestety proba uzycia avastcleaner kończy sie komunikatem "The stub cannot run installer/updater executable C:\Mateusz\Programy\Avast\setup\Sfx\instup.exe' (code0x3)"

Nie wiem co mam z tym juz robic ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...