Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SpicyTunaRoll

Komp nie włącza się po ekranie płyty głównej

Polecane posty

Witam, mam problem z kompem, jak w temacie nie włącza się po ekranie płyty głównej.

Specyfikacje:

AMD Athlon 2 x4 2,8ghz

Geforce gt 210 chytry.gif Monstrum chytry.gif

4gb Ram

Płyta główna ASUS M468T

Zasilacz - Jakis stary modecom feel 350w ( od razu mówię, że to na pewno nie jego wina bo próbowałem z pożyczonym zasilaczem od znajomego i to samo ;) )

Nie można również dostać się do biosu.Odłączanie dysków, napędów, zamienianie miejsc pamięci ram lub odczepianie jednej z którejś części ramu nie pomaga. Każdą wtyczkę sprawdzałem czy ''siedzi'' jak trzeba. Komp przynajmniej raz na miesiąc delikatnie czyszczony od kurzu.Przed problemem nie aktualizowałem ani nie ściągałem nic co by mogło sprawić kłopot. Na początku ekran nie pokazywał się w ogóle, sprawdzałem na 2 innych monitorach to samo. Po prostu czarna pustka. Dopiero po włączeniu dnia następnego pojawił się ekran Asusa. Tryb awaryjny nie działa :/ . Jest może możliwość, że karta graf. jest uszkodzona i komputer nie czyta jej i nie może załadować systemu? Dodam jeszcze, że przed tym zjawiskiem komp miał tendencje do bluescreenów, zwłaszcza np. jak załadowała się nowa lokacja w grze, pojawił się jakiś efekt graficzny. Aktualnie temat pisany na moim starym gaming pc Celeron 2ghz 512mb ram 64 mb grafiki serduszka2.gif . Będę wdzięczny za każdą radę !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...