Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adziorroo

Problem z zasilaczem/kartą, migające kreski w grach.

Polecane posty

Wczoraj coś stało mi się z PC i nie chciała działać karta graficzna, komputer kilkukrotnie się restartował, a gdy już się włączał to nie było obrazu, dioda od monitora mrugała jakby PC był wyłączony. Wiatrak na karcie graficznej nie działał. Komputer działał na integrze. Dziś pożyczyłem zasilacz od kolegi, jednak przy wtykaniu kabla do zasilacza słychać lekkie trzaski(po włożeniu ustępują), a w grach(CS:GO, Osu) pojawiają mi się dziwne białe kreski na całym ekranie, są to poziome paski odcieni białych/szarych/czarnych, nie pozostają na dłużej niż sekunde, pojawiają się w losowych miejsach ekranu, nie są na całą szerokość od lewej do prawej. Po ustawieniu maxfps na 120 problem ustępuje w grze Osu, za to w CS:GO ustępuje na kilkanaście sekund do dwóch minut a następnie zaczynają wyskakiwać kreski w losowych obszarach ekranu.

Karta to Sapphire Radeon HD7750 1024MB DDR5/128bit DVI/HDMI/DP PCI-E (800/4500), wcześniejszy zasilacz to Fortron ATX-350PNF, obecny pożyczony od kolegi to CoolerMaster ATX12V 550W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...