Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2015

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2015

BONYSY:

3. audiobook Thorgal "Zdradzona czarodziejka"

2. Dwustronny plakat o rozmiarze 59x82 cm z Wiedźminem 3 i Dying Light

1. pakiet antywirus + firewall G DATA Total Protection PL z licencją na 90 dni

PEŁNE WERSJE:

2. The Movies PL + Stunts & Effects ENG

1. Risen 2: Mroczne wody PL (Steam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Właśnie się rozpoczął i dotyczy drugiego bonusu.

Plakatów nigdy nie za wiele. Szkoda, że nie ma miejsca na ścianie :-)

Ciekawe jakie pełniaki będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat z Wiedźmina :ok: Choć wolałbym Triss (nakład sprzedawałby się jak ciepłe bułeczki :D). Audiobook był już do kupienia w Biedronce, ale postanowiłem nie kupować (dla mnie liczy się czytanie/oglądanie ilustracji) niż słuchowisko - nie mniej może się komuś spodoba.

Ciężko powiedzieć co może być pełną wersją. Gatunkowo można strzelać, że RPG (Oblivion z DLC zbroją konia? :lol: ) ;)? Czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakatów nie mam gdzie wieszać, ale audiobooka chętnie sprawdzę. Szkoda mi by było kupić audiobook komiksu (dziwnie nawet to brzmi, audio deskrypcja każdego kadru czy może raczej książkowa adaptacja treści), jednak jako dodatek do CDA witam chętnie. Trzeba będzie wygrzebać album i skonfrontować to co widzę z tym co słyszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co może być głównym pełniakiem. Serio, pomysłu nie mam. Może... Wargame: Airland Battles? Jest to druga część gry, jej poprzedniczkę dawaliście już więc są to gry w waszym zasięgu a poza tym tylko dwa pełniaki. Byłbym szczęśliwy ^.^

Albo może... Divinity II Ego Draconis/ the dragon knight saga?

Albo odświeżony Baldur? O, to by było piękne, nawet lepsze niż Wargame ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu przesadzacie z tym Wiedźminem. Plakaty, okładki, super zapowiedzi... Aż do obrzydzenia, bo tyle już tego było. Ale z drugiej strony jest Dying Light, to kupię ten numer. Jeszcze tylko Kings Bounty i byłoby ok. smile_prosty.gif

Jest pierwszy beta-test i co, mamy to olac? A okladke z Wieskiem to gdzie ty widzial u nas ostatnio? Co do plakatu, to jak widac ogromna wiekszosc ludzi jest z tego bardzo szczesliwa - czyli po prostu trafiamy w ich gust. Juz nie wspomne o tym, ze zawsze mozna go powiesic druga strona. Czepiasz sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat reklamujący produkcję Techlandu-> gra od Techlandu-> wiele dotychczas gier od Techlandu, w tym wiele z tej serii. Gunslinger też możliwy więc, faktycznie. Niestety sad_prosty.gif Ale i tak kupię tongue_prosty.gif

Plakat reklamujacy Wiedzmina -> gra od CDP -> wiele dotychczasowych gier od CDP w tym wiele Wiedzminow... masz ciag dalszy teorii spiskowej.

Plakat po prostu promuje POLSKIE gry. Bo czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...