Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Countess

Rozwiązany: Jak podłączyć głośniki i sub od kina domowego do PC

Polecane posty

Zaraz wyjdzie na to, że potrafię tylko zadawać pytania... Nie znam się na sprzęcie PC co podkreślałam wielokrotnie, jestem w tej akurat dziedzinie stereotypową ciemną babą, a jak to mamusia mawia "czego innego mnie w życiu nauczono" ;) W dziedzinach będących dla mnie natomiast czarną magią latam do mędrców posiadająch odpowiednią wiedzę tajemną ;)

Sprawa wygląda tak: Dawno, dawno temu zakupiłam zestaw kina domowego. Wtedy wydawał się to fajny pomysł, a "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" brzmiał jak na sali kinowej, kanapa podskakiwała pode mną... To był jedyny film jaki na nim obejrzałam. Do tej pory od lat zadawałam sobie pytanie: po co ja to cholerstwo w ogóle kupiłam? Aż dziś rano dostałam olśnienia, które w zależności od możliwości wprowadzenia pomysłu w życie może ocali ten zestaw od eksportu na śmietnik (działa, ale w praktyce tylko łapie kurz i zagraca pokój). Jako, że czekam na nowy komputer to dostałam objawienia, czy aby tej zawalidrogi nie dało się podłączyć jakoś do PC i tą metodą sprawić sobie "trzęsącą fotel oprawę dźwiękową"? Jeśli tak, to poproszę wersję łopatologiczną. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...