Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

widelec251

Dziwne problemy z kartą graficzną (płytą główną, procesorem?)

Polecane posty

Witam!

Jak w temacie. Od dłuższego czasu mam problemy z prawidłowym funkcjonowaniem komputera. Niby wszystko działa i jest sprawne (tzn komputer się uruchamia), ale przy odtwarzaniu jakiś filmów w internecie, uruchamianiu gier itp obraz się "freezuje" na kilka sekund i nic nie można zrobić po czym wszystko wraca do normy i wyskakuje komunikat typu: "sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał stabilność" bądź wykrzacza się i pokazuje niebieski ekran i komputer się resetuje. Mam to od dawna ale kiedyś po uruchomieniu komputera działo się tak dwa trzy razy po czym wszystko wracało do normy i zapominałem o problemie. W tej chwili częstsze są resety niż powrót do normalności.

Tak czy siak mam zamiar wymienić całkowicie moją obecną konfigurację z miniaturki, ale chciałbym przy okazji sprzedać to co mam teraz, nie mogę jednak dopóki nie zdiagnozuję w czym tak naprawdę leży obecny problem.

Jakieś sugestie?

Dodam, że po zainstalowaniu systemu na nowo i zainstalowaniu sterowników z płyty zamiast z neta problem delikatnie się zmniejszył tzn po kilkukrotnym resecie zdarza się, że komputer w końcu działa jak należy.

Czy może to być wina procesora bądź płyty głównej czy problem leży raczej po stronie karty graficznej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...