Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matrix5552

Rozwiązany: Strona internetowa jest niedostępna

Polecane posty

Witam od 2 dni mam problem na niektórych stronach wyświetla się komunikat strona internetowa jest niedostępna, czas ładowanie tej strony trwa z 10 minut *(nternet z organe 80 Mb/s) problem ten występuje jedynie przy stronach związanych z google jak próbuje wyszukać czegoś przez google problem występuje w 8 na 10 przypadkach, tak samo z playerem google gdy próbuje cos oglądnąć inne działaj, zjawisko występuje też innych urządzeniach (laptopie i telefonie) mam automatycznie wyszukiwanie proxx ustawione na przegladarce sprawdzałem tez inną przeglądarkę i dalej ten sam problem, choć jak używamdo wyszukiwania yahoo działa normalnie czyli wszystkie problem są związane z google, proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę... Internet od Orange, prawda?

Ten sam problem - zarzekają się, że to nie ich wina, ale inni operatorzy (sprawdziłem przez swoją komórkę) nie mają tego problemu.

Pozostaje czekać aż sami to rozwiążą - chyba, że możesz zmienić adresy DNS na swoim routerze - zmiana na adresy google:

8.8.8.8 oraz 8.8.4.4 powinna pomóc w takim wypadku.

EDIT:

Ok, wygląda na to, że znalazłem rozwiązanie - w moim wypadku pomogło USUNIĘCIE z końcówki loginu /ipv6 - o dziwo wcześniej DOPISANIE tego pomogło rozwiązać podobny problem z niewczytywaniem się filmików na you-tube... dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec dziękuje za poświęcony czas i za rozwiązanie problemu wygląda na to ze wszystko już działa.

Nienawidzę takich błędów najgorsze jakie mogą być przez /ipv6 na końcu loginu przez 3 dni miałem pełno roboty i siedziałem na necie szukając rozwiązania to samo z Bf 3 człowiek kupił grę grał przez pół roku bez problem a potem nagle trach i przez cały rok nie działało a wystarczyło odznaczyć jedną głupia rzecz i wszystko działało ale rozwiązanie pojawiało się dopiero po roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...