Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hasssan

Wariujące i nieodpowiadające peryferia

Polecane posty

Hej kochane forum. Parę godzin temu, gdy pisałem sobie artykuł, mój komputer postanowił kompletnie zwariować. Klawiatura albo nie odpowiadała, albo sama z siebie wpisywała znaki. Kursor klikał dwa razy, nie dało się niczego zrobić. Gdy zrestartowałem kompa, problem pojawiał się nadal, a że nie mogłem niczego nacisnąć ani wpisać, nie wszedłem nawet do biosu, nie mówiąc o samym dostępie do plików (dłuugaśne hasło). Warto wspomnieć, że klawiatura ekranowa wariowała tak samo, więc to raczej nie kwestia trefnych wejść USB czy sprzętu. 10 minut temu zresetowałem płytę główną za pomocą guzika i spróbowałem sie zalogować. Historia się powtórzyła, ale po trzech minutach wszystko się uspokoiło, wpisałem hasło i póki co wszystko dobrze pracuje. Czego to może być kwestia? Miałem otwarte ~30 kart, ale sprzęt powinien to pociągnąć (8 gb ram, radeon 7970, i5 na windowsie 7 64 bity). Teraz ściągnąłem i uruchomiłem combofix, czekam na koniec działania. Co jeszcze mogę zrobić? Od zniknięcia problemu minęło 10 minut, boję się, że powróci. Używam Avasta (shame on me). Bardzo pięknie proszę o pomoc.

szybki update: klawiatura znów nie działa sad_prosty.gif. Ale myszka nadal pracuje, plus klawiatura ekranowa też.

update2: przeskanowałem combofixem, malware malwarebytes anti malware, usunęło 21 zagrożeń, avast usunął 2, ściągam teraz triala kasperskiego i też będę skanować. Co jeszcze mogę zrobić? Nie chcę, żeby ktoś mnie szpiegował :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...