Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariachi1902

Rozwiązany: Zacinanie całkowite komputera podczas gry/pracy

Polecane posty

Od kilku dni mam problem z komputerem,który po kilku minutach pracy/gry nagle się zacina i nie można nic zrobić (nie działa alt+f4 i ctrl+alt+delete) ,podczas zacinania wewnątrz komputera słychać odgłos zacinania (przez ułamek sekundy),czasami też wyskakuje bluescreen! . Wydaje mi się że to może być wina karty graficznej ,ale chcę usłyszeć wasze opinie na ten temat :)

Link do obrazka ze specyfikacją sprzętu:

http://zapodaj.net/42e7c2dfce56a.png.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to kłamczuszek z tego kogoś. :P Prawda jest taka, że ten zasilacz jest słaby i możliwe, że właśnie dożywa swoich ostatnich dni. Pożycz od kogoś dobrą zasiłkę i sprawdź czy objawy ustąpią. Jeżeli tak to masz winowajcę. Jeżeli na innym zasilaczu dalej będzie to samo, to możliwe, że Xpower uszkodził Ci co najmniej płytę główną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Power Supply, i wydaję się że PC wytrzymuje gdy stoi w spoczynku,lecz jak na ostatnie 5 min. odpaliłem skype i przeglądarkę to automatycznie FPSy spadły i wahają się między 15 a 60 . Więc wydaję się ,że problem rozwiązany dzięki nowemu zasilaczowi, serdecznie dziękuje za wszystkie wskazówki . Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...