Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SpicyTunaRoll

Zakłócenia mikrofonu - Pupsute wejście ?

Polecane posty

Zakupiłem sobię nowy headset, mianowicie Steelseries Siberia V1 (proszę o nie hejtowanie że złom, mi się tam podobają i już, i żadnych Superlux + Zalman mic nie kupie :) ) i mam problem z mikrofonem. Podczas rozmowy są okropne szumy i trzaski, kolega opisuje jako ''tornado w środku złomowiska''. Sterowniki oczywiscie są zainstalowane. Problem polega na tym, że nawet jak wyłącze mikrofon na przycisku zamontowanym bezpośrednio na nim, to dalej moge zobaczyć na tym ''pasku'' że fale skaczą do góry, tak jakby dalej trzeszczał. Myślicie, że może to być związane z uszkodzonym wejściem mikrofonu ? Karty dźwiękowe mam 2, w sumie to 1. Jedna jest zintegrowana z płytą główną ASUS M4A785TD, a druga to Sound Blaster Audigy SE. Na karcie zintegrowanej mam tylko podłączony mikrofon, bo w wejściu dźwiękowym utknął kawałek ułamanego Jacka brawa.gif , w sound blasterze mam tylko dźwięk bo mikrofon nigdy nie działał (karta jest używana od znajomego, ponoć coś tam popsuł). Mikrofon podłączony do laptopa działał normalnie, tylko troche ciszej. Proszę o pomoc rozpacz.gif !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...