Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chrobry83

Problem z nowym/używanym kompem

Polecane posty

Witam

Jakieś fatum zawisło nade mną otóż tak: kupiłem używany komputer (gigabyte GA-P41T-D3, Intel Core 2 Quad Q8200, Geforce 7600gs 256mb, 2x2 GB 1333mhz, Thermaltake Litepower Black Edition 500w, oryginalnie był wgrany W7 Home Premium), na początku po podłączeniu w pracy (tam miała miejsce transakcja) wszystko działało dobrze, zabrałem do domu zacząłem instalować sterowniki (grafika, dźwięk, do karty sieciowej) oraz LoL'a. Po pewnym czasie zaczął niemiłosiernie mulić przy otwieraniu czegokolwiek czy to strony w przeglądarce czy jakiegokolwiek folderu/programu podczas gdy np filmik w full hd działał bez zacięcia na yt. Zrobiłem formata zainstalowałem swojego W7 Ultimate, chwilę podziałał dobrze po czym znowu to samo, poszedł kolejny format ale teraz już od początku się zwieszał i odpalał 10 min. Może ktoś coś poradzi co mam robić, czy to może być wina środowiska (kable czy coś) bo z poprzednim kompem miałem podobne problemy i dlatego byłem zmuszony do wymiany.

Pozdrawiam i proszę o jakąś pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnika jako tako ci nie podam, jest tego pełno poszukaj u wuja googla i większość jest na działaniu programem mhdd. ;). Tylko przez rempowanie mogą się skasować jakieś pliki i lub system, tak więc po tym pewnie będzie system znowu stawiać.

Najpierw zrób pełny skan a potem dopiero z naprawą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...