Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheBizzy

Rozwiązany: Zatrzask PCI-Express x16 - ASRock P67 PRO3

Polecane posty

Witam wszystkich,

chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie. Otóż ostatnio postanowiłem przeczyścić wnętrze komputera. Przeczyściłem go z kurzu, nałożyłem nową pastę termoprzewodzącą na procesor, wszystko OK. Jednak w trakcie wyjmowania karty graficznej popełniłem pewien błąd. Jak wskazuje temat posiadam kartę ASRock P67 PRO3. Wyjmując kartę graficzną byłem pewien, że odchyliłem zatrzask. Jak się okazało, niekoniecznie. Wiedziałem, że karta ze slotu tak łatwo nie wychodzi, pociągnąłem za mocno, zatrzask pękł i odpadł. Trochę się wystraszyłem, nie ukrywam. Slotu nie uszkodziłem, odpadł tylko zatrzask, mam go wciąż ze sobą, plastik pękł na dwie części i tyle z niego zostało.

Nie mając innego wyjścia, po wszystkim umieściłem kartę z powrotem, włożyłem ją do slotu, przykręciłem porządnie śrubami do obudowy. Wygląda na to, że trzyma się stabilnie. Komputer w porządku, karta się sprawuje. Wszystko jest OK. Mimo to trochę się niepokoję, dlatego zakładam ten temat. Czy karta może tak sobie siedzieć w tym slocie bez zatrzasku? Jest to bezpieczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...