Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EpiccGuyy

Rozwiązany: Acer Aspire V3-722G: Dziwne zachowanie wentylatorów.

Polecane posty

Witam. Od razu chciałbym przeprosić, że zakładam kolejny podobny temat jednak chodzi o co innego.

Dobra, temperatura laptopa dochodzi do 100 podczas grania w gry typu Arma 3 i CS:GO(!?) i co najgorsze, podczas zwykłego użytkownika od 45 do 65(ocb).

---

Mam tego laptopa od roku, jeszcze trzy miesiące temu grałem sobie spokojnie w dwie gry na raz i nie było nawet 60 stopni, a teraz jest masakra. Mam spadki w CS:GO co 30 sekund do 30 - 40 FPS z 170... To wkurza jak nie wiem co.

---

A teraz coś o wentylatorach, nie są one na 90% zanieczyszczone, ponieważ jeden wentylator pod laptopem wypuszcza ciągle zimne powietrze, a dwa po lewej nie wypuszczają go praktycznie w ogóle (gdy podkładam rękę, nie potrafię wyczuć czy leci to powietrze czy nie...). Te dwa po lewej mają po prostu gorąca obudowę tak że można się oparzyć.

Najdziwniejsze jest to (śmiejcie się biggrin_prosty.gif), że jeden z wentylatorów ma tak jakby jest zamknięty. Przy świetle mogę zauważyć jakąś "ściankę".

---

Możliwe jest to, że trzeba coś w BIOS'ie ustawić? Słyszałem o takich sytuacjach.

Jedne z wentylatorów wypuszczają piękne zimne powietrze a drugie się duszą jak nie wiem co.

Jakieś pomysły? Tak, wiem że powinienem iść do serwisu.

Zapoznaj sie z regulaminem forum, temat przenoszę. - emqi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...