Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxDiag

Dziwne problemy z komputerem

Polecane posty

Witam , przed wczoraj zakupiłem komputer .

Intel i7 4 rdzenie 4ghz

gigabyte gtx970

msi z97 gaming 5

16 gb ramu

I co się dzieję. Gdy robię coś na komputerze , to po paru minutach korzystania występuje straszne opóznienie , tak jakby slow mode , trwa to około 30 sekund , przestaje, i za pare minut znowu się to dzieje. Nie wiem czym może być to spowodowane.

Sterowniki mam zainstalowane

Temperatury 35 stopni procesora i karty graficznej

Zasilacz be quiet 700 W

jedyne co dziwnego zauważyłem w menedżerze zadań to to , że coś zabiera mi 4 gb ramu , ale nie wiem czy to własnie tym jest to spowodowane, Zużycie procesora to 2-15 %. Dodam ,że występuje to opóźnienie fpsy nie spadają , ale gra wygląda jakby ktoś dodał opcje właśnie slowmode.

Tak jak mowie nie wiem czym jest to spowodowane, i proszę o szybką pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skanowałem, dla pewności zrobiłem jeszcze format pc. dalej to samo , a najgorze jest to ze gdy gram w bfa4 mam spadki fps 80-40

przy takim komputerze jaki ja mam nie powinno być ,żadnego zaciecia. Ale jeszcze jedna rzecz mnuie martwii to co zobaczyłem w menedżerze zadań. Prosze zobacz na pamięc fizyczną. Czy to nie jest dziwne? http://scr.hu/2xiq/uwsz4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dziwne. Zależy od tego co masz uruchomione, więc póki nie widać co zajmuje tą pamięć, to ja tam niczego dziwnego nie widzę.

Jak zachowuje się komp, gdy go nie obciążasz/obciążasz lekko? Również spowalnia, czy zachowuje się normalnie?

Jaki masz dokładnie system?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem uruchomionego battlefielda 4. Gdy go lekko obciązam to własnie spowalnia a potem przestaje. System mam windows 7 64 bitowy home premium. Ale dlaczego dostępna pamiec w tym momencie to 13.5 gb a wolna pamiec 1.5gb? buforowana pamieć ram to 12gb. A w tym momencie nie mam nic uruchomionego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięć buforowana zawiera najczęściej używane przez użytkownika dane, które zdaniem systemu mogą się przydać. Przyspiesza to ładowanie niektórych programów (najczęściej tych, z których często korzystasz). Jeśli system będzie potrzebował tej pamięci do czegoś innego, to po prostu ją zwolni. Jeśli chcesz się tego pozbyć, to możesz wyłączyć wstępne ładowanie do pamięci, ale nie polecam takiego rozwiązania, bo nic na tym nie zyskasz, a możesz nawet stracić.

Te spowolnienia są raz na jakiś czas, czy też występują raz na początku gry i potem jest OK? Możliwe że po prostu masz ustawione zbyt agresywne oszczędzanie energii. Jeśli to nie to, to będzie trzeba przejrzeć logi systemowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...