Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shielder

Nowy Komputer. Czy coś z nim nie tak ?

Polecane posty

PROCESOR AMD X8 FX-8350 4.0GHz BOX(AM3+)(125W,16MB)

GIGABYTE AMD Radeon R9 280 3072MB DDR5/384b D/H WF3 OC

GOODRAM DDR3 PLAY 8192GB PC1866 2 x 4GB

GIGABYTE GA-970A-DS3P AMD 970 Socked AM3+

Zasilacz Tacens Mars MP700 (700W) 80+ BRONZE

Witam owy komputer zakupiłem za cene 2980zł. Problem polega w wydajności, otóż gry Assassin Creed Unity oraz Watch Dogs strasznie lagują na ustawieniach ultra, nie wiem czego jest to wina, prawde mówiąc jestem strasznie zawiedziony myśląc ze przy takim wkładzie pieniężnym otrzymam sprzęt który sprosta moim oczekiwaniom, nie wiem co robić to normalne ? czy może cos jest nie tak :/ proszę o odp. z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam jeszcze jedną prośbe, chodzi o sterowniki do chipsetu do których podesłałeś mi link, gdy próbuję je odpalić wyskakuje komunikat "Wersja tego pliku jest niezgodna z wersją używanego systemu Windows" nie bardzo czaje o co chodzi przy pobieraniu sterownika w opisie było wyraźnie napisane że jest kompatybilny z systemem 32 jak i z 64bitowym, po instalacji sterowników do karty graficznej wydajność podskoczyła diametralnie więc chciałem również te do chipsetu zainstalować. :) Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to samo, zastanawiam sie czy nie powinienem wcześniej usunąć starych sterowników, tylko nie bardzo wiem jak to zrobić żeby czegoś nie spieprzyć :P z kartą graficzną nie było problemu sterowniki usunąłem poprzez menadżer urządzeń, ale z tym nie wiem co zrobić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...