Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adimali

Problem z przypisaniem portu USB

Polecane posty

Witam.

Mam problem ze swoją kamerą internetową. Szukałem już w Googlu i na naszym forum, ale nikt generalnie nie miał takiego przypadku albo nie ma pojęcia co zrobić.

Kamerka to Philips SPZ2500. Mój komputer https://www.morele.n..._info/1373552/. Windows 7 64-bit, świeżak:)

Problemem jest to, że po podłączeniu kamerki do portu USB wykrywa ją, jest "plum" wszystko się ładuje. Gorzej już jest ze skypem, gdyż nie rozpoznaje on jej, nie chce się ona uruchomić. Pod jednym portem mam mozliwość korzystania z jej mikrofonu, pod innym z samego obrazu, pod kolejnym znów sam mikrofon oznaczony jako "2 mikrofon-Philips SPZ2500".

Instalowałem sterowniki ze strony producenta dopasowane do systemu, robiłem także ich reinstalkę. Zaznaczam, że kamerka działa, gdyż na laptopie (system ten sam) nie ma z tym żadnego problemu. Z kolei moje USB także raczej są sprawne, gdyż po podpięciu klawiatury czy myszy, czy podgrzewacza, czy pendriva itp nie ma żadnych problemów.

Nie wiem, czy nie jest to jakiś bład podpisu sterowników i USB. Czy jest mozliwe jakieś ręczne przestawienie portów? Albo skasowanie wszystkich info o zainstalowanych urządzeniach pod dany USB?

Obecnie mam podłączoną fizycznie na USB kamerkę, myszkę i klawiaturę. Wszystko w panelu tylnym.

Załączam obraz mojego MZad

post-606784-0-40787000-1418836542_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...